Speelschema Jocky Wilson League

Speelronde 1
woensdag 16 september Firestarters 3 - 6 Elprutszo Poolcentrum Fats , Almere
16 sept 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
donderdag 17 september The Rebellion 4 - 5 No Mercy Cafe Cheers , Almere
17 sept 20:00 Cafe Cheers , Almere
donderdag 17 september Untoucha Bulls 2 - 7 Vloettax Cafe 't Steegje , Almere
17 sept 20:00 Cafe 't Steegje , Almere
vrijdag 18 september Het Geheime Wapen 1 - 8 The Outsiders Poolcentrum Fats , Almere
18 sept 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
Speelronde 2
dinsdag 22 september No Mercy 7 - 2 Untoucha Bulls Het Wapen van Almere , Almere
22 sept 20:00 Het Wapen van Almere , Almere
vrijdag 25 september Elprutszo 4 - 5 Het Geheime Wapen Sportcafe Balmere , Almere
25 sept 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
vrijdag 25 september The Outsiders 4 - 5 The Rebellion Sportcafe Balmere , Almere
25 sept 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
vrijdag 25 september Vloettax 8 - 1 Firestarters DV de Rake Gooier , Urk
25 sept 20:00 DV de Rake Gooier , Urk
Speelronde 3
dinsdag 29 september No Mercy 5 - 4 Vloettax Het Wapen van Almere , Almere
29 sept 20:00 Het Wapen van Almere , Almere
donderdag 1 oktober The Rebellion 5 - 4 Elprutszo Cafe Cheers , Almere
1 okt 20:00 Cafe Cheers , Almere
donderdag 1 oktober Untoucha Bulls 1 - 8 The Outsiders Cafe 't Steegje , Almere
1 okt 20:00 Cafe 't Steegje , Almere
vrijdag 2 oktober Het Geheime Wapen 6 - 3 Firestarters Poolcentrum Fats , Almere
2 okt 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
Speelronde 4
dinsdag 6 oktober Untoucha Bulls 1 - 8 Elprutszo Cafe 't Steegje , Almere
6 okt 20:00 Cafe 't Steegje , Almere
dinsdag 6 oktober No Mercy 7 - 2 The Outsiders Het Wapen van Almere , Almere
6 okt 20:00 Het Wapen van Almere , Almere
woensdag 7 oktober Firestarters 4 - 5 The Rebellion Poolcentrum Fats , Almere
7 okt 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
vrijdag 9 oktober Vloettax 5 - 4 Het Geheime Wapen DV de Rake Gooier , Urk
9 okt 20:00 DV de Rake Gooier , Urk
Speelronde 5
dinsdag 13 oktober No Mercy - Elprutszo Het Wapen van Almere , Almere
13 okt 20:00 Het Wapen van Almere , Almere
donderdag 15 oktober The Rebellion - Het Geheime Wapen Cafe Cheers , Almere
15 okt 20:00 Cafe Cheers , Almere
donderdag 15 oktober Untoucha Bulls - Firestarters Cafe 't Steegje , Almere
15 okt 20:00 Cafe 't Steegje , Almere
vrijdag 16 oktober The Outsiders - Vloettax Sportcafe Balmere , Almere
16 okt 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
Speelronde 6
woensdag 21 oktober Firestarters - No Mercy Poolcentrum Fats , Almere
21 okt 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
vrijdag 23 oktober Het Geheime Wapen - Untoucha Bulls Poolcentrum Fats , Almere
23 okt 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
vrijdag 23 oktober Elprutszo - The Outsiders Sportcafe Balmere , Almere
23 okt 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
vrijdag 23 oktober Vloettax - The Rebellion DV de Rake Gooier , Urk
23 okt 20:00 DV de Rake Gooier , Urk
Speelronde 7
dinsdag 27 oktober No Mercy - Het Geheime Wapen Het Wapen van Almere , Almere
27 okt 20:00 Het Wapen van Almere , Almere
donderdag 29 oktober Untoucha Bulls - The Rebellion Cafe 't Steegje , Almere
29 okt 20:00 Cafe 't Steegje , Almere
vrijdag 30 oktober The Outsiders - Firestarters Sportcafe Balmere , Almere
30 okt 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
vrijdag 30 oktober Vloettax - Elprutszo DV de Rake Gooier , Urk
30 okt 20:00 DV de Rake Gooier , Urk
Speelronde 8
dinsdag 3 november No Mercy - The Rebellion Het Wapen van Almere , Almere
3 nov 20:00 Het Wapen van Almere , Almere
vrijdag 6 november Elprutszo - Firestarters Sportcafe Balmere , Almere
6 nov 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
vrijdag 6 november The Outsiders - Het Geheime Wapen Sportcafe Balmere , Almere
6 nov 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
vrijdag 6 november Vloettax - Untoucha Bulls DV de Rake Gooier , Urk
6 nov 20:00 DV de Rake Gooier , Urk
Speelronde 9
woensdag 11 november Firestarters - Vloettax Poolcentrum Fats , Almere
11 nov 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
donderdag 12 november The Rebellion - The Outsiders Cafe Cheers , Almere
12 nov 20:00 Cafe Cheers , Almere
donderdag 12 november Untoucha Bulls - No Mercy Cafe 't Steegje , Almere
12 nov 20:00 Cafe 't Steegje , Almere
vrijdag 13 november Het Geheime Wapen - Elprutszo Poolcentrum Fats , Almere
13 nov 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
Speelronde 10
woensdag 18 november Firestarters - Het Geheime Wapen Poolcentrum Fats , Almere
18 nov 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
vrijdag 20 november Elprutszo - The Rebellion Sportcafe Balmere , Almere
20 nov 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
vrijdag 20 november The Outsiders - Untoucha Bulls Sportcafe Balmere , Almere
20 nov 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
vrijdag 20 november Vloettax - No Mercy DV de Rake Gooier , Urk
20 nov 20:00 DV de Rake Gooier , Urk
Speelronde 11
donderdag 26 november The Rebellion - Firestarters Cafe Cheers , Almere
26 nov 20:00 Cafe Cheers , Almere
vrijdag 27 november Het Geheime Wapen - Vloettax Poolcentrum Fats , Almere
27 nov 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
vrijdag 27 november Elprutszo - Untoucha Bulls Sportcafe Balmere , Almere
27 nov 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
vrijdag 27 november The Outsiders - No Mercy Sportcafe Balmere , Almere
27 nov 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
Speelronde 12
woensdag 2 december Firestarters - Untoucha Bulls Poolcentrum Fats , Almere
2 dec 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
vrijdag 4 december Het Geheime Wapen - The Rebellion Poolcentrum Fats , Almere
4 dec 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
vrijdag 4 december Elprutszo - No Mercy Sportcafe Balmere , Almere
4 dec 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
vrijdag 4 december Vloettax - The Outsiders DV de Rake Gooier , Urk
4 dec 20:00 DV de Rake Gooier , Urk
Speelronde 13
dinsdag 8 december No Mercy - Firestarters Het Wapen van Almere , Almere
8 dec 20:00 Het Wapen van Almere , Almere
donderdag 10 december The Rebellion - Vloettax Cafe Cheers , Almere
10 dec 20:00 Cafe Cheers , Almere
donderdag 10 december Untoucha Bulls - Het Geheime Wapen Cafe 't Steegje , Almere
10 dec 20:00 Cafe 't Steegje , Almere
vrijdag 11 december The Outsiders - Elprutszo Sportcafe Balmere , Almere
11 dec 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
Speelronde 14
woensdag 16 december Firestarters - The Outsiders Poolcentrum Fats , Almere
16 dec 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
donderdag 17 december The Rebellion - Untoucha Bulls Cafe Cheers , Almere
17 dec 20:00 Cafe Cheers , Almere
vrijdag 18 december Het Geheime Wapen - No Mercy Poolcentrum Fats , Almere
18 dec 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
vrijdag 18 december Elprutszo - Vloettax Sportcafe Balmere , Almere
18 dec 20:00 Sportcafe Balmere , Almere