Speelschema Phil Taylor League

Speelronde 1
woensdag 16 september t Amsterdammertje 8 - 1 The Wizzkids t Amsterdammertje , Lelystad
16 sept 20:00 t Amsterdammertje , Lelystad
woensdag 16 september DNA 6 - 3 Wapenfeit Sportcafe Balmere , Almere
16 sept 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
vrijdag 18 september To The Point 5 - 4 Dartfaders Sportcafe Balmere , Almere
18 sept 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
Speelronde 2
maandag 21 september Dartfaders 4 - 5 The Wizzkids Poolcentrum Fats , Almere
21 sept 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
dinsdag 22 september Wapenfeit 4 - 5 To The Point Het Wapen van Almere , Almere
22 sept 20:00 Het Wapen van Almere , Almere
woensdag 23 september Twenty-one Square 6 - 3 t Amsterdammertje Cafe Eten en Drinken op het Plein , Almere
23 sept 20:00 Cafe Eten en Drinken op het Plein , Almere
Speelronde 3
maandag 28 september The Wizzkids 1 - 8 Wapenfeit The Wizard , Lelystad
28 sept 20:00 The Wizard , Lelystad
woensdag 30 september t Amsterdammertje 2 - 7 Dartfaders t Amsterdammertje , Lelystad
30 sept 20:00 t Amsterdammertje , Lelystad
woensdag 30 september Twenty-one Square 6 - 3 DNA Cafe Eten en Drinken op het Plein , Almere
30 sept 20:00 Cafe Eten en Drinken op het Plein , Almere
Speelronde 4
dinsdag 6 oktober Wapenfeit 4 - 5 Dartfaders Het Wapen van Almere , Almere
6 okt 20:00 Het Wapen van Almere , Almere
woensdag 7 oktober DNA 7 - 2 t Amsterdammertje Sportcafe Balmere , Almere
7 okt 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
vrijdag 9 oktober To The Point 0 - 6
Niet gespeeld
Twenty-one Square Sportcafe Balmere , Almere
9 okt 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
Speelronde 5
woensdag 14 oktober t Amsterdammertje - Wapenfeit t Amsterdammertje , Lelystad
14 okt 20:00 t Amsterdammertje , Lelystad
woensdag 14 oktober DNA - To The Point Sportcafe Balmere , Almere
14 okt 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
woensdag 14 oktober Twenty-one Square - The Wizzkids Cafe Eten en Drinken op het Plein , Almere
14 okt 20:00 Cafe Eten en Drinken op het Plein , Almere
Speelronde 6
maandag 19 oktober Dartfaders - Twenty-one Square Poolcentrum Fats , Almere
19 okt 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
maandag 19 oktober The Wizzkids - DNA The Wizard , Lelystad
19 okt 20:00 The Wizard , Lelystad
vrijdag 23 oktober To The Point - t Amsterdammertje Sportcafe Balmere , Almere
23 okt 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
Speelronde 7
woensdag 28 oktober DNA - Dartfaders Sportcafe Balmere , Almere
28 okt 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
woensdag 28 oktober Twenty-one Square - Wapenfeit Cafe Eten en Drinken op het Plein , Almere
28 okt 20:00 Cafe Eten en Drinken op het Plein , Almere
donderdag 26 november The Wizzkids - To The Point The Wizard , Lelystad
26 nov 20:00 The Wizard , Lelystad
Speelronde 8
maandag 2 november Dartfaders - To The Point Poolcentrum Fats , Almere
2 nov 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
maandag 2 november The Wizzkids - t Amsterdammertje The Wizard , Lelystad
2 nov 20:00 The Wizard , Lelystad
dinsdag 3 november Wapenfeit - DNA Het Wapen van Almere , Almere
3 nov 20:00 Het Wapen van Almere , Almere
Speelronde 9
maandag 9 november The Wizzkids - Dartfaders The Wizard , Lelystad
9 nov 20:00 The Wizard , Lelystad
woensdag 11 november t Amsterdammertje - Twenty-one Square t Amsterdammertje , Lelystad
11 nov 20:00 t Amsterdammertje , Lelystad
vrijdag 13 november To The Point - Wapenfeit Sportcafe Balmere , Almere
13 nov 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
Speelronde 10
maandag 16 november Dartfaders - t Amsterdammertje Poolcentrum Fats , Almere
16 nov 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
dinsdag 17 november Wapenfeit - The Wizzkids Het Wapen van Almere , Almere
17 nov 20:00 Het Wapen van Almere , Almere
woensdag 18 november DNA - Twenty-one Square Sportcafe Balmere , Almere
18 nov 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
Speelronde 11
maandag 23 november Dartfaders - Wapenfeit Poolcentrum Fats , Almere
23 nov 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
woensdag 25 november t Amsterdammertje - DNA t Amsterdammertje , Lelystad
25 nov 20:00 t Amsterdammertje , Lelystad
woensdag 25 november Twenty-one Square - To The Point Cafe Eten en Drinken op het Plein , Almere
25 nov 20:00 Cafe Eten en Drinken op het Plein , Almere
Speelronde 12
maandag 30 november The Wizzkids - Twenty-one Square The Wizard , Lelystad
30 nov 20:00 The Wizard , Lelystad
dinsdag 1 december Wapenfeit - t Amsterdammertje Het Wapen van Almere , Almere
1 dec 20:00 Het Wapen van Almere , Almere
vrijdag 4 december To The Point - DNA Sportcafe Balmere , Almere
4 dec 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
Speelronde 13
woensdag 9 december t Amsterdammertje - To The Point t Amsterdammertje , Lelystad
9 dec 20:00 t Amsterdammertje , Lelystad
woensdag 9 december DNA - The Wizzkids Sportcafe Balmere , Almere
9 dec 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
woensdag 9 december Twenty-one Square - Dartfaders Cafe Eten en Drinken op het Plein , Almere
9 dec 20:00 Cafe Eten en Drinken op het Plein , Almere
Speelronde 14
maandag 14 december Dartfaders - DNA Poolcentrum Fats , Almere
14 dec 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
dinsdag 15 december Wapenfeit - Twenty-one Square Het Wapen van Almere , Almere
15 dec 20:00 Het Wapen van Almere , Almere
vrijdag 18 december To The Point - The Wizzkids Sportcafe Balmere , Almere
18 dec 20:00 Sportcafe Balmere , Almere