Speelschema Wayne Mardle League

Speelronde 1
dinsdag 15 september Loonatics 1 - 8 Skull Dragons Poolcentrum Fats , Almere
15 sept 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
donderdag 17 september Het Krukkenteam 6 - 3 Krullebol 3 Café Le Cameleon , Almere
17 sept 20:00 Café Le Cameleon , Almere
vrijdag 18 september Getikt 5 - 4 Lucky Minute Partycentrum Burnet , Almere
18 sept 20:00 Partycentrum Burnet , Almere
Speelronde 2
woensdag 23 september Bull Wizards 3 - 6 Getikt The Wizards , Lelystad
23 sept 20:00 The Wizards , Lelystad
donderdag 24 september Het Krukkenteam 5 - 4 Loonatics Café Le Cameleon , Almere
24 sept 20:00 Café Le Cameleon , Almere
donderdag 24 september Skull Dragons 5 - 4 Lucky Minute Cafe 't Steegje , Almere
24 sept 20:00 Cafe 't Steegje , Almere
Speelronde 3
donderdag 1 oktober Het Krukkenteam 0 - 9 Lucky Minute Café Le Cameleon , Almere
1 okt 20:00 Café Le Cameleon , Almere
donderdag 1 oktober Krullebol 3 4 - 5 Bull Wizards Cafe de Krullebol , Almere
1 okt 20:00 Cafe de Krullebol , Almere
vrijdag 2 oktober Getikt 5 - 4 Skull Dragons Partycentrum Burnet , Almere
2 okt 20:00 Partycentrum Burnet , Almere
Speelronde 4
dinsdag 6 oktober Loonatics 7 - 2 Bull Wizards Poolcentrum Fats , Almere
6 okt 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
donderdag 8 oktober Skull Dragons 6 - 3 Het Krukkenteam Cafe 't Steegje , Almere
8 okt 20:00 Cafe 't Steegje , Almere
vrijdag 9 oktober Getikt 9 - 0 Krullebol 3 Partycentrum Burnet , Almere
9 okt 20:00 Partycentrum Burnet , Almere
Speelronde 5
woensdag 14 oktober Bull Wizards - Lucky Minute The Wizards , Lelystad
14 okt 20:00 The Wizards , Lelystad
donderdag 15 oktober Het Krukkenteam - Getikt Café Le Cameleon , Almere
15 okt 20:00 Café Le Cameleon , Almere
vrijdag 16 oktober Krullebol 3 - Loonatics Cafe de Krullebol , Almere
16 okt 20:00 Cafe de Krullebol , Almere
Speelronde 6
donderdag 22 oktober Skull Dragons - Bull Wizards Cafe 't Steegje , Almere
22 okt 20:00 Cafe 't Steegje , Almere
donderdag 22 oktober Lucky Minute - Krullebol 3 Sportcafe Balmere , Almere
22 okt 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
vrijdag 23 oktober Getikt - Loonatics Partycentrum Burnet , Almere
23 okt 20:00 Partycentrum Burnet , Almere
Speelronde 7
woensdag 28 oktober Bull Wizards - Het Krukkenteam The Wizards , Lelystad
28 okt 20:00 The Wizards , Lelystad
vrijdag 30 oktober Loonatics - Lucky Minute Poolcentrum Fats , Almere
30 okt 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
vrijdag 30 oktober Krullebol 3 - Skull Dragons Cafe de Krullebol , Almere
30 okt 20:00 Cafe de Krullebol , Almere
Speelronde 8
donderdag 5 november Krullebol 3 - Het Krukkenteam Cafe de Krullebol , Almere
5 nov 20:00 Cafe de Krullebol , Almere
donderdag 5 november Skull Dragons - Loonatics Cafe 't Steegje , Almere
5 nov 20:00 Cafe 't Steegje , Almere
donderdag 5 november Lucky Minute - Getikt Sportcafe Balmere , Almere
5 nov 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
Speelronde 9
dinsdag 10 november Loonatics - Het Krukkenteam Poolcentrum Fats , Almere
10 nov 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
donderdag 12 november Lucky Minute - Skull Dragons Sportcafe Balmere , Almere
12 nov 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
vrijdag 13 november Getikt - Bull Wizards Partycentrum Burnet , Almere
13 nov 20:00 Partycentrum Burnet , Almere
Speelronde 10
woensdag 18 november Bull Wizards - Krullebol 3 The Wizards , Lelystad
18 nov 20:00 The Wizards , Lelystad
donderdag 19 november Skull Dragons - Getikt Cafe 't Steegje , Almere
19 nov 20:00 Cafe 't Steegje , Almere
donderdag 19 november Lucky Minute - Het Krukkenteam Sportcafe Balmere , Almere
19 nov 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
Speelronde 11
woensdag 25 november Bull Wizards - Loonatics The Wizards , Lelystad
25 nov 20:00 The Wizards , Lelystad
donderdag 26 november Het Krukkenteam - Skull Dragons Café Le Cameleon , Almere
26 nov 20:00 Café Le Cameleon , Almere
donderdag 26 november Krullebol 3 - Getikt Cafe de Krullebol , Almere
26 nov 20:00 Cafe de Krullebol , Almere
Speelronde 12
dinsdag 1 december Loonatics - Krullebol 3 Poolcentrum Fats , Almere
1 dec 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
donderdag 3 december Lucky Minute - Bull Wizards Sportcafe Balmere , Almere
3 dec 20:00 Sportcafe Balmere , Almere
vrijdag 4 december Getikt - Het Krukkenteam Partycentrum Burnet , Almere
4 dec 20:00 Partycentrum Burnet , Almere
Speelronde 13
dinsdag 8 december Loonatics - Getikt Poolcentrum Fats , Almere
8 dec 20:00 Poolcentrum Fats , Almere
woensdag 9 december Bull Wizards - Skull Dragons The Wizards , Lelystad
9 dec 20:00 The Wizards , Lelystad
vrijdag 11 december Krullebol 3 - Lucky Minute Cafe de Krullebol , Almere
11 dec 20:00 Cafe de Krullebol , Almere
Speelronde 14
donderdag 17 december Het Krukkenteam - Bull Wizards Café Le Cameleon , Almere
17 dec 20:00 Café Le Cameleon , Almere
donderdag 17 december Skull Dragons - Krullebol 3 Cafe 't Steegje , Almere
17 dec 20:00 Cafe 't Steegje , Almere
donderdag 17 december Lucky Minute - Loonatics Sportcafe Balmere , Almere
17 dec 20:00 Sportcafe Balmere , Almere